Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61

Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61 jest kompletnym, zintegrowanym systemem szkolenia, który zapewnia wszystkie informacje potrzebne do zapoznania się z technikami i procesami serwisowymi Bosch. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące konfiguracji, działania, monitorowania i serwisowania urządzeń Bosch. Zawiera on również wszystkie niezbędne instrukcje, w tym instrukcje montażu, konfiguracji i serwisu oraz szczegółowe przewodniki dotyczące naprawy i czyszczenia. Podręcznik jest łatwy w użyciu i zawiera różne narzędzia i informacje, które pomogą w zapoznaniu się z funkcjami i działaniem systemu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61

O nas

ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

 • Portal dla Partnerów
 • Formularz kontaktowy Infolinia dla Profesjonalistów 739 183 333

Bosch Termotechnika oferuje system profesjonalnych szkoleń technicznych.

Bosch Termotechnika Akademia to:

 • zapisy na szkolenia stacjonarne
 • zapisy na szkolenia online
 • informacja o statusie zgłoszenia na szkolenie wysyłana na e-mail
 • automatyczna wysyłka zaświadczeń potwierdzających udział w szkoleniach

Przejdź do Bosch Termotechnika Akademia

Zapraszamy na szkolenia

W zależności od sytuacji pandemicznej szkolenia mogą odbywać się z różnymi ograniczeniami.

Aktualna oferta szkoleń dostępna jest w kalendarium szkoleń.

Przejdź do kalendarium szkoleń

Kogo szkolimy

Każde z oferowanych szkoleń dedykowane jest konkretnej grupie fachowców. Prowadzimy szkolenia autoryzacyjne dla:

 • instalatorów
 • serwisantów
 • handlowców
 • projektantów

Bosch Termotechnika nawiązuje także współpracę ze szkołami średnimi i uczelniami wyższymi, które kształcą przyszłych fachowców w branży grzewczej.

Gdzie szkolimy

Szkolenia techniczne oraz warsztaty praktyczne odbywają się w Centrach Szkoleniowych Bosch Termotechnika (w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Rzeszowie).

Ponadto prowadzone są liczne szkolenia handlowe i projektowe w terenie.

Zapraszamy także użytkowników końcowych

Nasze Centra Szkoleniowe otwarte są także dla użytkowników końcowych, którzy chcieliby uzyskać fachową poradę w zakresie doboru optymalnego urządzenia grzewczego lub obejrzeć nasze urządzenia.

Wystarczy wcześniej skontaktować się z naszymi Trenerami i umówić termin wizyty.

Kto szkoli

Szkolenia praktyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i specjalnie przygotowanych Trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Już w 2003 roku otrzymaliśmy nagrodę Złotego Instalatora dla Najlepszych za wszechstronny system kształcenia i szkolenia branżowych specjalistów w zakresie projektowania, wykonawstwa, handlu i serwisu. com/pl/pl/budynki-mieszkalne/informacje/o-nas/nagrody-i-wyroznienia/zloty-instalator/" title="sprawdź" target="_self" aria-label="sprawdź"> sprawdź

Forma szkoleń

Kursanci zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. W profesjonalnie wyposażonych salach szkoleniowych mogą doskonalić swe umiejętności, sprawdzając obsługę i działanie urządzeń, osprzętu i automatyki.

Podczas szkoleń wykorzystywane są także techniki multimedialne, filmy, animacje oraz symulatory paneli kotłów i automatyki. Poprawia to atrakcyjność przekazywanych informacji i zwiększa ich przystępność. Uczestnicy szkoleń poznają m. in. zasady: pierwszego rozruchu, łączenia automatyki oraz doboru urządzeń i osprzętu.

BPP jest wydawcą materiałów edukacyjnych akredytowanych przez ACCA - posiadamy status Approved Content Provider.

W sprzedaży oferujemy następujące podręczniki do egzaminów ACCA

 • Workbook

Główny podręcznik, który łączy w sobie wiedzę teoretyczną wymaganą na egzaminie ACCA oraz kompetencje profesjonalne ACCA. Zawiera dodatkowo streszczenia i podsumowania najważniejszych zagadnień teoretycznych w formie zestawień i tabel, idealne w ostatniej fazie przygotowań do egzaminu.

 • Practice & Revision Kit
 • Zbiór zadań i testów. Zawiera szereg pytań i zadań oraz egzaminy próbne.

  Książki BPP są regularnie aktualizowane i dokładamy wszelkich starań, aby cechowały się najwyższą jakością i były bezbłędne. Jeśli jednak zdarzy nam się jakiś błąd - tworzymy erraty, które dostępne są na stronie naszego wydawnictwa BPP Learning Media (kliknij tu).

  Podręczniki ACCA dostępne są w dwóch formatach:

 • Tradycyjnym (drukowane)
 • Książki można zamówić przez internet wraz z dostawą kurierską na terenie Polski (sprawdź koszt dostawy kurierskiej). Podręczniki wysyłane są raz w tygodniu w oparciu o aktualne stany magazynowe.

 • eBook
 • eBooki BPP są to indywidualne, przypisane do konkretnego użytkownika dostępy do zakupionych książek w formacie elektronicznym realizowane poprzez platformę VitalSource Bookshelf. Korzystając z naszych eBooków możesz robić w nich notatki, tworzyć zakładki, dodawać adnotacje, a specjalne aplikacje pozwalają na pracę offline i odsłuchiwanie treści.

  Wszystkie podane na stronie ceny to ceny standardowe netto, do których zostanie doliczony VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  Podręczniki do przedmiotów
  Applied Knowledge ważne do egzaminów zdawanych od września 2022

  TradycyjnaeBook

  Cena standardowa

  Cena standardowaWorkbook220 zł netto120 zł netto

  Practice & Revision Kit

  80 zł nettoPodręczniki do przedmiotów
  Applied Skills
  i Strategic Professional ważne w sesjach Wrzesień 2022 - Czerwiec 2023
  250 zł netto150 zł netto90 zł netto

  Study Kit (TX-POL) 2022

  350 zł nettoniedostępny

  Powyższe ceny nie zawierają kosztu dostawy podręczników tradycyjnych. Podczas składania zamówienia należy podać adres dostawy podręczników, a koszt dostawy kurierskiej zostanie doliczony do faktury proforma.

  Ceny wysyłki kurierskiej zależy od ilości zamówionych książek oraz miejsca dostawy.

  Aby zamówić podręczniki wystarczy wypełnić formularz zamówienia - w wersji elektronicznej online lub PDF do wydruku.  

  Przejdź do zapisów na szkolenia lub zamów książki

  Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik szkoleniowy Bosch Bcs61