Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u

Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u to profesjonalny system projektowania elektronicznego dostarczany przez firmę CAndt Solutions. System ten jest zoptymalizowany do wymagań współczesnych projektów, zapewniając wsparcie dla wielu języków programowania i różnych technik projektowania, takich jak programowanie obiektowe, projektowanie strukturalne i programowanie funkcyjne. System oferuje szeroką gamę narzędzi do tworzenia, wykonywania i testowania projektów. Wszystkie narzędzia są dostarczane z intuicyjnym interfejsem użytkownika, aby ułatwić tworzenie projektów, a także wsparcie dla wielu platform, w tym systemów Windows, Linux, MacOS i innych. System zawiera również wiele narzędzi symulacyjnych, które pozwalają na testowanie i optymalizację projektów przed ich wykonaniem. Dzięki temu projektanci mogą zaoszczędzić czas i pieniądze na tworzenie i wykonywanie projektów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u

Jak to wygląda w praktyce?

Potrzebujesz profesjonalnego projektu wnętrza wraz z fotorealistyczną wizualizacją? Skorzystaj z pomocy projektantów IKEA, którzy wiedzą, jak stworzyć miejsce, które pokochasz. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na spotkanie online lub w sklepie IKEA.

Przed spotkaniem zapytamy cię o twoje potrzeby, preferencje stylistyczne oraz o to, dla kogo będziemy projektować dane pomieszczenie. Na podstawie twoich odpowiedzi oraz swojego doświadczenia, projektant IKEA stworzy dla ciebie idealnie dopasowany projekt wnętrza. Wstępny koncept powstanie już podczas pierwszego spotkania z naszym ekspertem, a finalny, w pełni dopracowany projekt zabierzesz ze sobą po drugim spotkaniu. Zaprojektujemy dla ciebie: sypialnię, salon, pokój dziecka lub domowe biuro.

W ramach usługi otrzymasz:

  • Projekt wnętrza 2D (rzut z góry)
  • Kolaż produktowy zawierający dobór mebli oraz dekoracji
  • Listę zakupów IKEA 
  • Dopasowaną kolorystykę ścian
  • Wizualizację wnętrza 3D

🕑 Czas trwania spotkań z projektantem: 2 x 60 min
Przygotowanie projektu to około 10 godzin pracy projektanta

599, -

Przy zakupach za min. 3 000, - zwracamy 299, - w formie kodu rabatowego.
Aby otrzymać kod rabatowy podaj numer Karty IKEA Family w formularzu rezerwacyjnym.

Oferta dla Klubowiczów IKEA Family obowiązuje 13. 09. 2022 - 31. 08. 2023 r. Szczegóły w regulaminie promocji.

Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik projektowania CAndt Solution Aco 3000 4l M12 5350u